Przy zamówieniu powyżej 500 zł kurier GRATIS!
+48.665552935porcelanownia@porcelanownia.pl
Regulamin zakupów
  Regulamin zakupów
 
   1.

Sklep internetowy porcelanownia.pl obsługiwany przez firmę: 
Handel Hurtowo Detaliczny Wiesław Igłowicz
al. Kościuszki 16-18,
64-000 Kościan.
Nip. 698-131-61-18.

prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci internet w sklepie dostępnym pod adresem: 
http://www.porcelanownia.pl.

       
   2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
       
   5.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy widocznymi podczas wypełniania formularza zamówienia. Standardowy koszt dostawy to 16 zł za dostarczenie jednego zamówienia firmą kurierską. Dodatkowo naliczana jest opłata 6 zł w przypadku płatności gotówką  u kuriera.

   6.
Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

   7.

Czas realizacji zamówienia to 2-14 dni roboczych. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż 3 dni robocze , kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu dostawy.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. 

Standardowo nie wysyłamy towaru w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne. Wysyłka w te dni możliwa jest po telefonicznym uzgodnieniu warunków dostawy. 

  8.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej. Do rozpatrzenia reklamacji w przypadku uszkodzenia towaru w trakcie transportu potrzebne będą zdjęcia uszkodzonych elementów oraz protokół szkodowy spisany z kurierem. Zarówno zdjęcia jak i protokół szkodowy należy wysłać do sklepu pocztą tradycyjną, elektroniczną lub faksem. Na zgłoszenie uszkodzenia towaru w firmie kurierskiej klient ma 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie porcelanownia.pl objęte są 2 letnią gwarancją ustawową.

8 a.

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.
Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: TUTAJ


  9.

Ustosunkowujemy się do żądań klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.

  10.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep oprócz sytuacji skorzystania z możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni. W tym przypadku wszelkie koszty związane ze zwrotem towaru (przesyłka, ubezpieczenie) ponosi klient.

  11.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. 

  13.

 

porcelanownia.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. 

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: porcelanownia@porcelanownia.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl